Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС на ранок
Може ти й не відповіси мені сьогодні ранком, і може я трішки розбудуюся, але любов моя пробьеться через тисячі кілометрів електронних проводів і скаже що я тебе люблю. З добрим ранком мила (ый)

Бажаю бути такий гарної, як листи в ранковій зорі, бажаю бути такий щасливої, щоб заздрили всі!

Добрий ранок сонечко! Сьогодні Настя, та і як завжди ти прекрасна. Я захоплююся тобою й твоєю божественною красою. Цілу ніжно.

Сьогодні не зустрілися ми в сні, Дивно, але ти не з'явився до мене. Я так тужила, шукала тебе: Де ж ти бродив у цю ніч без мене?.

Люблю тебе, мій милий хлопчик: твій сильний торс, твій ніжний погляд! Як без тебе могла я раніше?! Хочу всього тебе забрати!!!

Якщо ти прокинулася й мені від цього стало світле й тепло, значить ти моє Сонечко!

Добрий ранок мій сладусик! Подивися на сонечко й посміхнися йому, і ти відчуєш самий ніжний, самий ласкавий і зігрівальний поцілунок від мене! Упевненого , удалого дня!

А все-таки приємно жити на світі, Усвідомлювати, що десь поруч близька душа. І чекати мгновенья, як чекає вітрило вітер, Коли зможу поцілувати тебе, глянути в чудесні очі! Цілу, обіймаю, чекаю зустрічі. Ти сама більша радість у мене! Я тебе обожнюю!

Ранком прокинешся й тихо відкриєш ока. І згадаєш, що у світі є серце, якому ти так потрібна!

З добрим ранком, маля:) бажаю тобі сонячного, яскравого дня й ніжних улыбок. чмок тя=)

Може ти й не відповіси мені сьогодні ранком, і може я трішки розбудуюся, але любов моя проб'ється через тисячі кілометрів електронних проводів і скаже що я тебе люблю. З добрим ранком милий

сонечко проміннячком щічки щекочит. добрий ранок сказати тобі хоче, добрий ранок, удалого дня й від сонечка й від мене!

Добрий ранок мій сладусик! Подивися на сонечко й посміхнися йому, і ти відчуєш самий ніжний, самий ласкавий і зігрівальний поцілунок від мене! Упевненого , удалого дня! Юркеша.

Добрий ранок, сонечко. Я тобі бажаю гарного настрою, смачного сніданку й відмінного навчання.

ПРИЄМНЕ ПРОБУДЖЕННЯ ЗАМОВЛЯЛИ?РОЗПИШІТЬСЯ В ОДЕРЖАННІ.СЛУЖБА ДОСТАВКИ

Сонечка проміннячко щічку щекотит- Доброго ранку сказати тобі хоче! Доброго ранку, щасливого дня Тобі від нього й від мене!

Добрий ранок мій ніжний ангел! Моє серце наповнене тільки тобою, дуже сподіваюся, що вчорашній сюрприз не пройшов безвісти. Просто скажи, що ти любиш мене й подібних сюрпризоб стане менше. Не жартуй із мною, ти граєш із вогнем.

у дитячий садок іти пора-петушок вуж знадвору пісеньку співає! дорогою, тобі пора на роботу...

Сонячне проміннячко до постелі крадеться,звук Смски порушить спокій.Через хвилину твій сон обірветься, ДОБРИЙ РАНОК, КОТЕНЯТОЧКО МІЙ!!!

Доброго ранку, удалого дня, ніжних посмішок, цілую тебе....усюди...усюди....

Усе без тебе осоружно: Місяць і зірки, північ і світанок. І навіть сонце світить мені уныло Коли тебе із мною немає! Так прокидайся ж скоріше Я чекаю тебе моє яскраве світло!

Я так хочу тебе любити... Губами губ твоїх стосуватися... До дна хочу ТЕБЕ випити... І ніколи не розставатися!!! Добрий ранок, удалого дня, яскравого сонця, цілую ТЕБЕ!!!

Серце вистрибнуло із грудей, И помчалося прямо по доріжці. Я йому кричу: - "Не йди!", А воно у відповідь: - "Хочу до Сережки!"

Один раз небо й земля посперечалися хто з них красивей, небо що б довести свою красу показала Зірки, а земля що б довести свою красату показала ТЕБЕ. З добрим ранком УЛЮБЛЕНИЙ!!!

Бажаю доброго ранку, і настрою на весь день, і щоб сіяла ти як сонце, вставай МАЛЯ хоч і лінь!!!

Добрий ранок сонечко! Удалого дня! Я дуже сподіваюся що ти любиш мене! :)

У цей, по сьогоденню осінній день, гдето в кам'яних джунглях похмурого міста, беется тепле, ніжне , добре, ласкаве серденько, господарка якого, зараз читає цю sms-ку.Добрий ранок , улюблена!

Що ж не пишеш ти маля, Ти напевно солодко спиш, Якщо раптом прокинувся ти, Те, будь ласка, прости! Просто я хочу сказати, Що хочу тебе обійняти

Сьогодні ти прокинешся, Прочитаєш мій лист, И мило посміхнешся - Адже для тебе воно... Посмішкою озарится Особа твоє не зрячи, Адже я скажу, що дуже Нудьгую без тебе!!! [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]