Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС розіграші
Навіщо ж ти із мною так надходиш? Я ж не зробив тобі нічого поганого!!! Я дуже тебе люблю!!! Я без тебе життя своєї не представляю! Мені завжди так з тобою весело, дуже приємно проводити час! А ти... Це дуже жорстоко! Ну чому? Чому знову ти... завис мій комп'ютер:)

Щодня я чекаю світанку, твого привіту, твого образа, твої золоті волосся, твої очі, твої плечі... Сонце, я буду любити тебе вічно.

На тебе дивлюся я часто, ти улюблений і прекрасний, без тебе я не можу, на тебе дивитися хочу. Залучаєш ти мій погляд, мій улюблений монітор.

Про як хочу я ввечері прийти, у тебе засунути, а потім піти поспати... А ранком устати й висунути з тебе, про гардироб ну як я без тебе!!?

Що робиш? Як робиш? Де робиш? З ким робиш? Навіщо робиш? Давно робиш? Кому робиш? А мені зробиш?... масаж

Група Омоновцев, за окрему плату, разгонет юрбу програмістів до одного гигагерца!

Я люблю тебе обіймати, цілувати й лизати, тому що мені нічого більше не залишається робити,коли я примерзаю мовою до стовпа

Мені погано без ТЕБЕ Я ВСЯ ГОРЮ і Я ПАЛАЮ, ПРО ТЕБЕ я лише мрію. ХОЧУ ТЕБЕ, хочу випити й спрагу тіла вгамувати. Іди до мене, адже я на грані ти мій улюблений сік у склянці.

1 смс: Я пишу тобі лист, возбуждаюсб від нього, затягну тебе вкровать, буду ніжно цілувати, і дійдемо ми до гріха!!!! 2 смс: Це жарт!! ха-ха-ха!!!!

Бог дав мені право на відправлення повідомлення для тебе!

Прийму в дарунок комп'ютер (можна небагато б/у), терміново.

Уничтoжeниe кpыc. Пpинocить c 9-00 дo 17-00. Cтaнция юннaтoв Дpyжoк

Sigy, smotry v okno i znay, 4to skoro ya teba yznay, 4to skoro edinu bydem mu, tu legkiy dum moey me4tu, okytaesh lish tu togda mena, kogda s toboy ostanys ya i vmeste bydem mu vsegda- tu moy 4ymavoy kosak

мене не коштує... твоя троянда в склянці, у мене не тече... з під крана вода, я б тобі засадив... всю алллею квітами, якщо б ти мені дала тих квітів насіння.

Сьогодні я до тебе прийду, роздягнуся до гола, і ніч із тобою проведу в блаженстві до ранку. Так добре з тобою бувати, моє улюблене ліжко.

Я наместе. Доїхала добре. Твій дах.

Якщо ти зараз думаєш, що ти думаєш, то думай далі, тому що ти гальмуєш...

Кусаю, у ротик я беру. Туди сюди його воджу! ПРО, як люблю БАНАНИ я! Підтримає в цьому хто мене?

Забудь любові моєї признанья. Я брехав завжди й брешу тепер. Ні, є в тобі очарованье. Але більше я люблю... кисіль!

Ні, це не визнання, Зовсім не обіцянка... Sms-Ка - тільки й усього, Довідайся, спробуй від кого.

Сльоза за слезою біжать по щоці й ніж усе сильніше стискаю в руці. Я думки різні в собі пребераю й всі отчетливее розумію, що ти мене зовсім не любиш, і дуже незабаром позабедешь... Як моторошна вага цих борошн. Коштую, реву й ріжу лук.

Я клянуся я обіцяю що тебе не проміняю не на жуйку не на колі ти сама підеш до іншому!

Якось мені набили очей у лорька пивного...Важко ще в нас із волею слова...

Ти хочеш пригорнутися до тіла? Відчути особою гарячий подих? Спітніти від знемоги? Входити, виходити, рухатися взад уперед? У чому ж справа, сідай в автобус у годину пік!

Я давно хотіла сказати тобі об цьому, але все не вирішувалася я, дійсно, не можу без цього так само як і ти, дуже жагуче його бажаю, ти знаєш про що я... Ми насолоджувалися їм минулого разу, тобто я одна облизувала його й тепер хочу тільки його одного... те саме шоколадне морозиво!

Ти ніколи не говориш, що любиш мене. Так, ми гуляємо, ти із мною розмовляєш, притискаєш мене до себе, але ніколи не говориш, що любиш...Може, ти закоханий у яку-небудь іншу мобилку???

Як добре з тобою лежати,
Шепотіти слова тобі на вушко,
Руками ніжно обіймати,
Моя улюблена.. подушка!

Я подошол до неї не поспішаючи й повільно розсунув ноги,рукою погладив ледве дихаючи,моя рука наповнилася теплом її грудей і в етот мить я відчув екстаз.Так я доїв корову в перший раз.

я щодня про неї мрію, з ранку до вечора нудьгую!! я не можу неї забути...підемо коротше горілку пити?!!

Закрій свої очі.... Зніми свій одяг..... Ляж на свою постіль....... Розстав свої ноги так, як тільки можеш.......... ПРИЙШОВ ЧАС ДЛЯ ПАМПЕРСОВ!!!!!!!!! [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]