Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

Любовні СМС
Якщо мусі відрізати крила, якщо ноги відрізати мусі, - наша муха помре від нудьги, тому як літати не зможе. От, так і я помираю, коли тебе немає поруч.

Один раз ти в мене запитаєш, що я люблю більше - тебе або життя? Я відповім, що життя. Ти підеш, так і не довідавшись, що життя - це ти...

Ти ніколи не говориш, що любиш мене. Так, ми гуляємо, ти із мною розмовляєш, притискаєш мене до себе, але ніколи не говориш, що любиш...

Я повинна тобі в чомусь зізнатися: Я більше не можу це від тебе приховувати, я не хочу тобі заподіювати біль, але ти повинен знати, що я скучила по тобі!

Дорогою, щоб зм'якшило б мій смуток по тобі? Може бути знання, що й ти по мені нудьгуєш? Сподіваюся, тобі не шкода буде 70 коп. і ти мені напишеш СМС!

Я народилася під щасливою зіркою, раз зустріла тебе, і якщо я буду випливати за нею ми назавжди будемо разом!

Без тебе не можу я жити, без тебе позбавлена я щастя, не можу я іншого любити, я в полоні твоїх чарів, ти маєш право!

Коли сумний день розправить крила, як ворон чорний сяде у вікна; коли негоди ллються зливою й переживаньям немає кінця - я просто повторюю твої імена, і всі суми летять від мене.

Ти знаєш у чому різниця між кров'ю й тобою? Кров попадає в серце й виходить із нього, але ти входиш у серце й залишаєшся усередині...

Ти сидиш і нудьгуєш, не знаючи про те, що десь є хтось, хто сидить і думає про те, КОЛИ Ж ТИ НАПИШЕШ?..

Можливо в цьому світі ти всього лише людина, але для мене ти - увесь світ!!!

Я попросила в Бога води, він дав мені море. Я попросила в Бога трави, він дав мені поле. Я попросила в Бога ангела, він дав мені тебе.

Діамант, у порівнянні з тобою, тьмяний камушек! Я люблю тебе!

Європа спить, Австралія засипає. В Америці вечереет, а найкрасивіші очі в цьому світі читають моє sms.

Привіт, я SMS! Ой, а хто це дивиться на мене такими гарними очима, у мене навіть голова запаморочилася.

Нехай ангел хоронитель допомагає летіти, коли твої крила опускаються долілиць.

Я знаю, що буду нудьгувати по тобі завтра більше... ніж сьогодні, тому що сьогодні я нудьгую по тобі ще більше, ніж учора!

На землі 6 000 000 000 чоловік. І я не знаю, чому дотепер пишу тобі SMS. Напевно, тому, що 5 999 999 999 чоловік не можуть мені замінити тебе

Душа згорнулося як кошеня, перечікуючи холоду, мені про тебе душу нагадає, дряпнувши серце іноді...

Взяти б серце в руки й до болю стиснути - немає сильніше борошна, чим любити й чекати. Забути тебе? А з ким я буду суми, радості ділити? Нехай краще всі мене забудуть, чим я зможу тебе забути...

Я хотіла послати тобі щось гарне, ніжн, еротичне, розумне й веселе, але я не міщуся на екрані.

Без базару говорю - ДИТИНКА Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!

Без тебе не можу я жити, без тебе позбавлена я щастя, не можу я іншого любити, я в полоні твоїх чарів, ти маєш право!

Змовкає шум і гасне світло. Блищать візерунки на склі. І кращої радості мені ні, чим просто думати про тебе.

На світі є чимало місць, де відпочивав би я душею; але змісту немає мені їх шукати, коли душу моя з тобою.

Не коштує від долі усамітнюватися, адже у світі стільки місць для нас двох, де я все життя здатний насолоджуватися доторканням ніжних рук твоїх.

Прекрасний погляд мені твій настільки доріг, і так приємно чути мені слова твої, мені подобається тримати тебе в объятьях і просто почувати подих любові.

Пливучи на турі по спокійній ріці, зрозумів я раптом, що жити так не можна. Самотнє життя, повиновенье долі - стають порохом, коли любиш тебе.

Завжди я чую твій голос те в шурхоті листів, то у движенье трави, або пенье струмка. Навіть у хмарі білому, що летить над землею, я твій образ прекрасний довідаюся без праці.

Твої очі повні вогню, а шкіра - шовк на стрункому тілі. Я був від щастя без розуму, і в чудеса я зміг повірити.

Я люблю своє життя, тому що ти в ній, а тебе тому, що ти в житті моєї. На вулиці сиро, небо плаче, сонце не гріє: все таке чорно^-біле... Цікаво чому? Може тому, що осінь?.. Ні, просто тебе поруч немає.

Якби я могла просто сидіти в парку й бовтати з Богом, я б подякувала йому за те, що він позичив мені тебе...

Розшукується пара самих прекрасних очей у світі, які нелегально перетнули границю любові й дружби, і украли моє серце! Я дивлюся в ці очі й довідаюся Тебе!

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, Улюблена! Вони лягають мені на долоні - це я обіймаю тебе, на мої губи - це я цілую тебе, тануть від мого подиху - це Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!!!

Є один мир, у якому моя душа почуває себе, як будинку... Це мир твоїх замислених очей... [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]