Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС визнання




Мила, твій голос, немов звук струмка, що ніжно падає з гірських вершин. Твої губи, слаще самого солодкого на світі. Я люблю тебе, обожнюю, боготворю. Ні, і не буде на світі такий, як ти! Самої ніжної, турботливої, захоплююся тобою, моє Янголятко!

(ІМ'Я), я безумно люблю тебе! Ти самий рідний чоловічок для мене! Ти саме ясне сонечко, що радує мене щодня!

Ти чудесний і дуже дорогий для мене людина. Мені так хочеться, щоб ти був(а) щасливий(а), і я буду, вдячний(на) тобі, якщо ти дозволиш мені прийняти в цьому участь.

Мила моя, немає тебе миліше. Саме прекрасне на світі - це ти!

Моя любов до тебе як динозавр більша, вона як космос без кінця й краю! Я не можу тримати її в секреті, - Люблю тебе я більше всіх на світі!

Ти знаєш, я тебе більше не люблю... Я тебе дуже сильно люблю!

Я тебе дуже сильно люблю й хочу сказати, що ти - найкрасивіша й бажана на всьому білому віті!

Маленький сонячний зайчик сіл до мене на плече, ти ж знаєш, солодкий мій хлопчик, що люблю я, тебе одного!

Мій ніжний ангел! З тієї миті, як я побачив Вас, моє серце на століття залишилося у Вашім полоні.

Мені без тебе сумно й тужливо, нудьгую, і не милий мені біле світло, зрозумій, що життя моя не може бути щасливої, коли тебе із мною поруч немає!

Туга на серце в мене, коли не бачу я тебе, коли не чую голос твій - я не можу знайти спокій! Де ти зараз любов моя? Мені дуже смутно без тебе!

Я люблю тебе!

Люблю тебе як чорт болото, як відьма чортову мітлу, як росіянин любить горілку - от так і я тебе люблю!

Хочу тобі сказати, що ти мені - подобаєшся. Хоча, ні, я люблю тебе! Заради тебе піду на всі, тільки будь із мною.

Тебе страшить любові визнання, лист любові ти розірвеш, але віршоване послання, з посмішкою нежною прочитаєш.

Дівчинка моя, я випробовую до тебе неймовірно велике й воістину прекрасне почуття, без якого людина не живе, а просто існує - це любов. Ти для мене всі й навіть більше, ти та, заради якої я почав жити й дихати. Я люблю тебе, і буду любити вічно!

Весь день тобі набридаю, шлю смс-ки й дзвоню! Ну, як же ти не розумієш, адже я, Люблю тебе! Люблю!

Сьогодні я зустрів дівчину, що мені дуже сподобалася. Ми з нею довго розмовляли, погуляли разом по місту, а потім я навіть проводив її додому. І тоді я зрозумів, що дуже її люблю й хочу бути з нею завжди. Ця дівчина - ти!

Пишу я, щоб побажати тобі спокійної ночі, бути може, свидимся ми завтра знову! Терпіти розлуку, немає більше сили, адже це, Сонечко, любов!

Я думаю лише про тебе, лише про тебе мої мрії. Тільки ти мені потрібна в житті цієї. Без тебе не проживу я й одного дня, люблю лише одну, одну тільки тебе! [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]