Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

Смішні СМС
Місяць-Супутник землі, а ти-супутниця мого життя!!!!

Легше розкрити на *опе вени, чим дочекатися зміни!

Один раз холодної студеної зимою конячка пипиской примерзла до забору, вона й лягалась вона й брикалася конячка пішла а пиписька залишилася

Відірвали ведмедикові лапу, щоб дівчинок не лапав, тому що ведмедик дуже сексуально стурбований

Виснажено батарею й клавіатура. Терміново купи новий телефон

У зв'язку з перевантаженістю мережі, ви переводитеся з мережі МТС на мережу Билайн, залишок засобів на вашім рахунку анулюється.

Ніч наступила... Сонце зайшло... Порожньо в постелі... Недобре...

Знаєш, що люди говорять у тебе за спиною?....... - Класна попка!

Якщо ти читаєш щас моє смс, значить ти мене обіймаєш. Якщо ти його знищив, ти мене поцілував. Якщо зберіг, значить запросив мене на побачення. Якщо ти мені його переслав, то зробив усе вище сказане. Якщо ти його проігнорував, то ти МІЙ! Так що ти зробиш із моїм смс???? :-)

Я в міліції. Мене взяли й завели справу. Причина " Занадто гарна ". У них всі докази на руках! Я в сум'ятті. ПОМОГИИИИИ!!!!!

Я представляю, як ти лаєшся, коли в черговий раз чуєш звуки що прийшов смс повідомлення. А кому зараз легко?

Дарагая (ІМ'Я)! Я безумно у вас влублон! Абажаю Вас. Васа улибка пликластна! Ваш влубленный Шикспир.

Ну коли ти нарешті розкриєш свої очі, і побачиш, що потрібний мені

Будьте добрим до курців... кожна сигарета може бути їх останньої.

Ти гладиш мене й пестиш, всі інтимні місця мої знаєш, еротично мене обіймаєш, насолода мені доставляєш. Я в піні твоєї потопаю, мочалкою тебе називаю.

Натисни долілиць ... натисни ще ... ОК ... ще ... так ... а-а-а ... про-про-про ... про так-а ще сюди ж ... так-а ... про чорт ... сильніше продовжуй так ... про а-а-а- .......... Це був GSM-Сэкс.

Бачу я тебе вдалині, Бачу й поблизу. Спостерігаю за тобою голої, поки ти тут лежиш. Я тебе бачу в сні щоночі! Ніжно тебе обіймаю! ПРО, подушка моя, як я тебе обожнюю!

Де та перебуваєш у цю ніч? Де ти, коли ти мені так потрібна? Де ти, коли я хочу почувати тебе, твій ніжний дотик на своєму голому тілі? ! Е-Моє! Де ти, моя чортова піжама?!

Ранком не снідаю, тому що думаю про тебе. Удень не обідаю-думаю про тебе. Увечері не обідаю-думаю про тебе. Уночі не сплю - ЇСТИ ХОЧУ!:-)

Мила всі ці прикольні смс що я тобі слав, є лише підтвердженням моєї любові до тебе

Візьми його в руки Доторкнися губами ,він твердий як камінь, спробуй на смак ,і пригорнися щекою голої , мій сама улюблена склянка з кока-колою !

У мене болить живіт, Значить хтось там живе. Якщо це не глисти, Виходить, це зробив ти. Таке хлопцеві надішлеш...і він у шоку буде...не відкачаєш...:-)))

У чому різниця між чоловічими й жіночими штанами? У чоловічі засовують ноги, а в жіночі - руки!

Ти знаєш, що: тіло, занурене в тіло втрачає гнучкість і виділяє рідина!

Вас привітає служба сервісу GSM+економ. Ми поставили на ваш телефон вибро дзвінок застроміть його в жо.. і перевірте! Bzzzzz....

Прости, але слів я ніжних не знайду. Я лише хочу сказати, Що я тебе люблю.

У житті чоловіків бувають періоди, коли вони абсолютно байдужі до жінок. Це 1-ый, 2-ой і 3-ий періоди хокею.

Я прийду до тебе вночі, заберуся під ковдру. Знайду твоє саме солодке місце й буду довго його ссати. Твій шкідливий комарик!

Спасибі серце, що вмієш так любити спасибі печінка, що мені можна ще пити

Тіло в тіло - мила справа [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]