Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС поздоровлення
Молодість твоя нехай не убуде, А разом з нею - любов і доброта. Нехай вічним гостем у будинку твоєму будуть Спокій і щастя, мир і теплота.

Бажаємо Вам простого щастя И тихої радості земний. Нехай Вас життєві негоди Завжди обходять стороною. Як колись, дбайливо зберігаєте В душі прекрасні риси. Як колись щедро всім даруєте Вогонь щиросердечної теплоти.

Бажаю забути про хвороби, негоди, Здоровою бути ще довгі роки, Щоб радість дарували Вам люди сповна, Щоб у серці панували спокій і весна!

Довгого років і міцного здоров'я, Молодості, сили, краси! Нехай завжди - не тільки в день Рожденья - Виконуються заповітні мрії.

Поздоровити ради із днем рожденья, Здоров'я, щастя побажати, З посмішкою, добрим настроеньем Свій шлях по життю продовжувати. Нехай кожний твій звичайний день, У прекрасне свято перетвориться, И ніколи суму тінь У твоїх очах не відіб'ється!

Дозволите побажати Вам Щастя, миру й тепла! Нехай супроводжує удача, Почуття гумору завжди! І щоб у житті не трапилося - Ви збережете мудрі слова: Поки жінка сміється, Значить жінка жива!

Дозволь побажати Вам з посмішкою й жартом: Завжди залишайся уважної, чуйної. Нехай праця тобі буде приятною ношею, Бажаємо здоров'я й життя гарної!

Якщо в ніч на Новий рік, дивний гість до тебе прийде - хто - то з білою бородою, у червоній шапці хутряний, з довгим ціпком у руці й з подарунками в мішку, з голосним сміхом, з добрим поглядом - значить більше пити не треба!

Як маленьке кошеня В грудочку зберуся Пригорнуся до тебе ближче И сили наберуся Всі страхи й негоди Мені більше не страшні, Ти при будь-якій погоді Мене сильней люби. Не будь тебе із мною Я, віриш - пропаду! Як маленьке кошеня В грудочку зберуся!!!!!!!!

Із днем рожденья тебе поздоровляю, Найближча, рідна людина, И здоров'я тобі я бажаю Не на рік, а на довге твоє століття! Серед сильної спеки, негоди, Серед горя, обману й неправди Ми бажаємо тобі тільки щастя, Тільки відданості й любові!

Нехай у житті буде багато сонця! Нехай все прийде, що хочеш ти! Нехай щастя у двері твою ввірветься И явою стануть всі мрії!

Бажаю в цей день напитися, У своїй квартирі заблудитися. Друзів, рідних не дізнаватися, И не знайти своє ліжко.

Я хочу тебе любити, губами губ твоїх стосуватися, до дна хочу тебе випити, і ніколи не розставатися!

Згадуй іноді, якщо хочеш - завжди. Але я знаю: завжди не можливо. Залиши в серце своєму куточок для мене, якщо це буде можливо...

Нехай буде в житті все, що потрібно, чим життя буває, гарна: любов, здоров'я, щастя, дружба й вічно добра душа.

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, улюблена! Вони лягають на долоні - це я обіймаю тебе, на губи - це я цілую тебе, тануть від подиху - це я люблю тебе! З Новим роком!

Сьогодні свято дорога, хочу зізнатися, я в любові. Я так люблю тебе рідна, можу я в жертву принести: себе, улюблені мені речі, свій побут, все те, що є навколо мене, і мені не шкода, адже я знаю, що головне - не втратити тебе.

З відкритим серцем і любов'ю, бажаю щастя й здоров'я!

Нехай життя похмурі дні зігріті будуть дружньою участю й нехай супроводжує завжди просте людське щастя!

Котик лапку опустив У червоне чорнило. І красиво написав: БУДЬ ЩАСЛИВА!

Нехай буде Ваше життя повне Любові, добра й щастя, Нехай буде кожний новий день По-своєму прекрасним! Із днем рожденья!

Нехай що хочеться,то й збудеться.Що не ладиться,нехай забудеться.Нехай гарне тільки множиться й прекрасно все в житті зложиться.

Струмок крізь сніг пробився поталий,теплішає свіжий ветерок. нехай всі,про що мріялося,у назначиный свершится строк!

Якщо за правду-бий Якщо закохався не бійся Якщо важко мовчати кричи Якщо вітер в особу мовчи Якщо радість на душі- співай Але завжди будь сама собою!!!!!!!!!

Ненька мила, мама рідна! Багато є жінок, а мама одна. У день єтот світлий я щастя бажаю, нехай буде вічно на серце весна!

Будь гарні як Мадонна й розумна як Джеки Чан,щоб у кіно вадил Чак Норис і Шварцнегер захищав

Залишайся собою, Будь друзям усім вірна Нехай Тобі й узимку Посміхнеться весна!

я щиро тобі бажаю,щоб сміх твоєю звичкою стали,чтов смутні очі я не зустрічала,щоб щасливо була твоя душа!!

Живи, балдей....роди дітей, і в житті буде всі ок!

Бажаю тобі такои болъшои любові яку я до тебе випробовую. [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]