Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС на Новий рік


Новорічні смс

Поздоровляю тебе й бажаю тобі головного - здійснення бажань! Тому що, коли в людини є те, про що він мріяв, - він веселий, бадьорий, здоровий! З Новим Роком!

Нехай Новий рік здоров'я Вам додасть! Нехай Новий рік Вам щастя принесе! І вес гарне залишить, а вес погане віднесе!

Бажаю в наступному році примерзнути задницей до льоду!

Нехай твоє життя в Новому році буде як шампанське - легкої, хвилюючої, прекрасної й бьющей через край.

Нехай на льодисте підношення, у Новий рік Дід Мороз брильянтовий кубок поставить, до країв золотого здоров'я наллє, на закуску веселощів додадуть!

Рада на Новий рік - не треба їсти жовтий сніг.

Тихо падає сніг на сходах, він тане, ти зараз далеко мені тебе не вистачає, як хотілося б мені в цей сніг перетвориться й тихенько до тебе на долоні спуститься.

Нехай буде щедрим Новий рік, нехай він на щасті не скупиться, нехай запалює зірки в строк, щоб всім твоїм желаньям збутися.

Залишайся собою, Будь друзям усім вірна Нехай Тобі й узимку Посміхнеться весна!

Поздоровляю тебе із самим новим роком, що тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цьому зачудуєшся!

Якщо в ніч на Новий рік, дивний гість до тебе прийде- хтось із білою бородою, у червоній шапці хутряний, з довгим ціпком у руці й з подарунками в мішку, з голосним сміхом, з добрим поглядом - значить більше пити не треба!

Нехай сніжинки тебе обсипають, Нехай біліють вії твої! З Новим роком тебе поздоровляю! З роком щастя, надій і любові!

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижня всього гарного, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові й 31536000 секунд приємних моментів!

Нехай рубінової, яркою зіркою Твоє щастя горить над тобою! Все улюблене, все дороге Нехай завжди буде поруч із Тобою!

Нехай цей рік зберігає тебе, від всіх негод, сумів і напастей, і дарує всім навколо, і нам з тобою, надію й мрію, любов і щастя!

Бажаю в наступаючому році: турбот не знати, деньжат не міряти, любити, сподіватися й вірити!

Нехай у нічку новорічну, желанья загадаются - і щодня, весь цілий рік, пускай вони збуваються.

Нехай іде старий рік, несучи із собою нещастя, а новий більше принесе здоров'я, радості й щастя!

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, улюблена! Вони лягають на долоні - це я обіймаю тебе, на губи - це я цілую тебе, тануть від подиху - це я люблю тебе! З Новим роком!

Я тобі на Новий рік у великих зірках небозвід подарую, і в перший раз стануть зірки частиною нас. І миттєво підхопивши, їхній загадковий мотив, розчинимося ми з тобою в зоряній казці голубой. [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]