Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС у день Святого Валентина

Без тебе я жахливо нудьгую
Без тебе моє серце болить
Я тебе щодня згадую!
Мені тебе ніколи не забути!
(якщо ви в смітті)

Згадуй іноді, якщо хочеш - завжди. Але я знаю: завжди не можливо. Залиши в серце своєму куточок для мене, якщо це буде можливо....

Ти запитаєш у мене, що я більше люблю ЖИТТЯ або ТЕБЕ... І я відповім: Життя. І ти підеш, так і не довідавшись, що ТИ - це і є ЖИТТЯ!!!

От Смска ще одна: Мені подзвонили з раю й сказали, що від них утік найкрасивіший ангел, але я тебе не видав...

Я для тебе ріка без назви Острів твоїх самих сміливих бажань!

Ти сонячний зайчик.Ти плюшевий ведмедик.Ти для мене непрочитана книжка.

Я перестану любити тебе тільки тоді, коли сліпий художник намалює звук падіння пелюстка троянди на скляну підлогу палацу, який немає..

Ти сонячний зайчик Ти плюшевий ведмедик Ти для мене непрочитана книжка Я для тебе ріка без назви Острів твоїх самих сміливих бажань!

Гарний як Бог ти був завжди - Зараз, і в юні роки. Страждали жінки, зітхаючи, Мимоволі поглядом проводжаючи! І з ними я захват ділю, Тебе іншим не віддаючи. Так сильно тільки я люблю, Всю свіжість почуття зберігаючи!

Тобі, мій милий, ніжний друг. Хочу я щастя побажати, Спасибі від душі сказати За захопленість, доброту, Терпимість, силу, красу. Хочу я випити за тебе, За те, що ти знайшов мене. У тобі, прекрасний лицар мій, Я потонула з головою!

Без тебе я не пил і не їв, Засумував і злегка посивів, И обвис мій закручений вус, Тяжкий, друг, самітності вантаж...

Ти досконала й прекрасна, И жіночна, як ніжний промінь. Ти як зірка, як сновиденье. Твій ніжний захід сп'яняє, И почуттів невідомих волненье Те до пристрасті бурхливої призиває, То в безодню космосу тягне.

Ти як вогонь у моїй долі: Прийшов, побачив, переміг, Вниманьем теплим оточив, И розтопив на серце лід. Все життя моя тепер поле! І я порию не заплаву: У чи сні я, иль наяву?

Я люблю тебе не за те, хто ти.... А за те, хто я, коли я з тобою ...

Прекрасний кожна мить земний, і так прекрасний час це, що провів з тобою, тебе пречервоній у світі немає... З тобою поруч я дихаю, з тобою поруч я палаю, з тобою поруч я живу, а без тебе я вмираю...

Я жила й не знала що я зустріну тебе, я тебе зустріла... я живу й не знаю що буде далі... я хочу щоб далі ми зустріли ангела й він показав нам дорогу до любові, дорогу на щастя...

Не вір тому що шепотять губи, а вір тому що говорять ока...

Умій прожити ту хвилину коли здається що все загублено...

У землі тільки небо, у ночі тільки сни, у любові тільки крила, у мене тільки ти... Я не знаю себе без тебе, без тебе однаково без себе, я не мислю себе без тебе, так зберігай же себе для мене!

Я хочу тебе улюблена, хочу обійняти й поцілувати, роздягнути й покласти на ліжко, укрити ковдрою й ...спати...!

Мої думки зайняті завжди об тієї яку забути не можна Об тієї котру очі увесь час ищат И від якої серце моє не рівно дихають

Блакитні, блакитні, блакитні небеса, чому при поцілунку закриваються очі?

Якби я мав копійку кожний pаз коли я про тебе думаю, я б усе ще нудьгував по тобі, але хоча б став досить богатым, щоб пpиехать і побачити тебе.

Я повинна тобі в чомусь зізнатися, Я більше не можу це від тебе приховувати, Я не хочу тобі заподіювати біль, Але ти должензнать, що я скучила по тобі!!!!!

Пишу лист, рука тремтить моя любов до тебе біжить. Пишу лист і ставлю крапку. "ЦІЛУ В ЩІЧКУ Й СТАВЛЮ КРАПКУ!"( І-І-Ирную таку, крапку-те!)

Пишу SMS лист, рука тремтить.. моя любов до тебе біжить. Пишу лист і ставлю крапку. Люблю, цілу в обидві щічки!

Вітаннячко любименькая!Я нудьгую так,що словами не передати, хочу тебе скоріше обійняти й розцілувати.

Твої імена шепотить музика дощу, твоє ім'я небо краплями роняє, тільки небо, тільки дощик розуміє, як нудьгує моє серце без тебе!!!

Tolko nezhnye slowa, tolko laskowye guby - ty zhe znaesh wse sama wse kak nado- tak i budet. Celuju 100000000 raz.

Я не знаю себе без тебе, без тебе однаково без себе, я не мислю себе без тебе, так зберігай же себе для мене!

Щовечора я нудьгую Булочку їм, світанок зустрічаю. Ночі отут длиннее року, Нудьга ріже в порога. Без тебе не милий мені світло Ти мені віриш чи ні?

Без тебе я жахливо нудьгую. Без тебе моє серце болить. Я тебе щодня згадую! Мені тебе ніколи не забути! (якщо ви в смітті)

Кричу на весь всесвіт: ЛЮБЛЮ И скромно додаю: ПОЗДОРОВЛЯЮ :)) [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]