Вибір СМС

Відправити безкоштовні смс пріколи

Всі як завжди просто: ліворуч меню, у якому можна вибрати тематику Вашого майбутнього смс-повідомлення, залежно від настрою, одержувача смс-ки, часу доби, дати на календарі, курсу долара, погоди в Києві й багато чого іншого

Там же є й посилання на безкоштовне відправлення смс, що Вам сподобалося. Безкоштовно відправити смс можна на Киевстар, Лайф, МТС, Билайн і інші мобільні оператори зв'язку

СМС на 8 березня

Прийміть наші поздравленья В міжнародний жіночий день! Нехай буде ваш настрій Завжди квітучим, як бузок, Нехай буде життя прекрасне ваша, И діти щасливі завжди, Нехай будинок ваш буде повною чашею! Удачі, щастя й добра!

Улюблені наші й славні Господарки будинків і сердець, Прекрасної, доброї, головні, Природи й миру вінець! Нехай свято ваш буде гарним, А життя - веселей і щедрей, Цвітіть всім близьким напрочуд Від ніжної турботи чоловіків!

Цілу, низько голову склоня, Я мільйони жіночих рук улюблених, Їх десять добрих пальців для мене - Як десять пір'я крил лебединих.

Нехай завжди жіночий день не кінчається, Нехай співають у Вашу честь струмочки, Нехай сонечко Вам посміхається, А чоловіка Вам дарують квіти.

Нехай радістю сьогодні сонце світить, У тіні залишивши сніп більших тривог, И всі квіти, які є на світі, Цвітуть сьогодні нехай у Ваших ніг.

Із днем 8 Марта! Зі святом весняним! Ллються нехай усюди Дзвінкі веселощі! Нехай сіяє сонце! Нехай підуть морози! Нехай прожене зиму Гілочка мімози!

Нехай перший пролісок Подарує Вам ніжність! Весняне сонце подарує тепло! А березневий вітер подарує надію, И щастя, і радість, і тільки добро!

Що побажати тобі до 8 березня? Від життя кожний хоче свого... А ми тобі бажаємо просто щастя, Щоб було потроху, але всього!

У цей день 8 Марта Я бажаю Вам добра, И квітів оберемок, И весняного тепла.

Ви чарівні, немов троянди, Тільки різниця одна: Рози в'януть від морозу, Принадність жінок - ніколи!

З 8 Марта тебе поздоровляю, Вибач, що квітів не дарую, Від душі тобі щастя бажаю И просту листівку шлю. У ній все просто й дуже красиво, Теплота моїх думок і слів, Я хочу, щоб жила ти щасливо, Берегла свою честь і любов...

Милі жінки! Ми вам бажаємо: Будьте щасливі у квітні й у травні, Нині й завтра, і тисячі років! Нині на жінках тримається світло.

Місяць березень і день восьмий. Запахло в повітрі навесні. Весну ми будемо славити И дозволите Вас поздоровити З міжнародним жіночим днем!

Дозволите побажати Вам Щастя, миру й тепла! Нехай супроводжує удача, Почуття гумору завжди! І щоб у житті не трапилося - Ви збережете мудрі слова: Поки жінка сміється, Значить жінка жива!

Нехай злигодні життя пролітають мимо, Як струмок весною нехай грає кров! Я тобі бажаю бути завжди улюбленої И в будь-які роки почувати любов.

Із запашною гілочкою бузку Весна приходить у кожний будинок, Від всієї душі Вас поздоровляємо З Міжнародним Жіночим днем!

Весни Вам голубой і ніжної, Щасливих днів і радісної мрії! Нехай березень подарує, хоч і сніжний, Свої посмішки й квіти!

Є багато свят у країні, Але жіночий день відданий Весні, Адже тільки жінкам підвладно Створити весняне свято - пещенням.

Весна приносить обновленье, Посмішки, щастя й квіти. І я хочу, щоб у день весни рожденье Твої здійснилися мрії!

Я в цей день, такий прекрасний, Бажаю в щасті потонути, Забути бажаю всі негоди И ніжною радістю зітхнути!

Восьме березня свято твій
Усього лише раз у році буває
І немає дівчини такий інший
З тобою навколо все розцвітає.

Я смс тобі пишу й робити це мені зовсім не лінь. Поздоровити я тебе поспішаю в Міжнародний Жіночий День!!! Цвіти й пахни немов троянда шипи нехай захистять від різних лих, нехай строной пройде погроза, неси в цей мир лише красу, любов і світло!!

Твої улюблені квіти Зігрію я своїм дыханьем У день Жіночого Очарованья. Вони прекрасні, як і ти! І нехай здійсняться мрії, И збудуться Весни желанья, И серцю милі риси Зачаровують також обаяньем! Зі святом!!!!

Спасибі вам за вашу доброту! За ваше російське велике терпенье, За зайвий неробочий день у році, За день звичайний, що став неділею!

Нехай сгинут бури й негоди, Підуть пускай навіки в тінь. Ми Вам бажаємо тільки щастя У Ваш самий добрий, світлий день!

Нехай серце в такт стукає капелі, Нехай кануть у минуле заметілі, И нехай у весняних хороводах Забуде серце про негоди.

Дозволь побажати Вам з посмішкою й жартом: Завжди залишайся уважної, чуйної. Нехай праця тобі буде приятною ношею, Бажаємо здоров'я й життя гарної!

Рік у рік Вас поздоровляють, Бажають щастя й тепла, А в цей рік і я бажаю Любові, терпенья й добра!

Поздоровляємо Зі святом - Жіночим днем, И бажаємо радості И удач у всім. Нехай чоловіка голосно Б'ють у суцільний сполох: У світі запанував Знову матріархат. Хіба це погано? Усім пора б знати: Рід людської споконвіку Продовжує мати.

Хочу поздоровити Вас сердечно З веселим святом весни. І сонця світло, і погляд ваш ясний Нам однаково потрібні! [...]
СМС
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]